Драбина з алюмінію, приставна, 10 сходів, 2,84 м INTERTOOL LT-0110

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина приставні INTERTOOL LT-0110
Ця драбина використовується там, де її, в першу чергу, можна притулити — до стіни, дерева, паркану тощо. Найпростіша конструкція з усіх існуючих на сьогодні моделей. Як правило, сучасні варіанти виготовляються з алюмінію. Вони легкі і не схильні до корозії. Також вони досить міцні, не зважаючи на свою відносно невелику вагу.
Така драбина буде актуальна на дачі, а також у виконанні будівельних, монтажних робіт. Однак безпека роботи багато в чому буде залежати від вас — від того, як ви її встановите. Віддаючи перевагу приставній драбині, обов'язково пам'ятайте про свою відповідальність у процесі експлуатації.


Драбина з алюмінію, приставна, 10 сходів, 2,84 м INTERTOOL LT-0110
Особливості:
- Суцільнотягнутий екструдований профіль;
- Нековзні рифлені щаблі;
- Нековзні башмаки;
- Легка вага;

Призначення
Приставні сходи знадобляться в будь-якій ситуації, як для професійних майстрів для роботи на висоті, так й для побутових потреб, а також для працівників складів, магазинів та ін. Максимальна висота становить 2,8 метри, зручна для використання в домашньому господарстві, наприклад для заміни лампочок, фарбування стін, миття вікон, також її можна використовувати як сходи на дах та ін.

Довговічність та надійність
Алюмінієві сходи LT-0110 виготовлені з надміцного, легкого, стійкого до появи корозії алюмінієвого профілю. Сходи стійкі й не ковзають по будь-яких поверхнях, завдяки надійним пластиковим ніжкам, вони також захищають меблі та підлогу від вм'ятин та подряпин. Рифлені сходинки не дадуть нозі зіслизнути під час роботи. Модель розрахована на тривалий термін служби та відповідає європейському стандарту якості EN 131.

Легка та зручна
Якщо ви втомилися від важких й громіздких старомодних залізних або дерев'яних сходів, ця компактна модель — ваш найкращий вибір. Алюмінієва драбина має дуже легку конструкцію, що дозволяє легко її встановлювати на потрібне місце та переставляти. Вона дуже стійка та не займає багато місця. Функціональність сходів може бути розширена за допомогою додаткової сходинки-полиці LT-6000.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL LT-0110
| Висота | 2845 мм |
|---|---|
| Ширина драбини | 380 мм |
| Кількість сходинок | 10 од. |
| Ширина сходинки | 280 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | приставна |
| Вага | 3,880 кг |
| Об'єм | 0,066816 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота драбини | 2.8 м |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Приставні |
- Ціна: 2 199 ₴


