Стрем'янка з алюмінію, 5 сходинок, висота до платформи 1065 мм INTERTOOL LT-1005

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрем'янка з алюмінію INTERTOOL LT-1005
Драбина - Стрем'янка відрізняються своєю багатофункціональністю, стійкістю та міцністю. Широко застосовуються для виконання будівельних, оздоблювальних та господарських робіт: при фарбуванні стелі, стін, поклейці шпалер, заміні лампочок, збиранні врожаю з дерев тощо.


Стрем'янка з алюмінію, 5 сходинок, висота до платформи 1065 мм INTERTOOL LT-1005
Особливості:
- Міцний алюмінієвий профіль;
- Надійне з'єднання сходинок з профілем;
- Нековзні рифлені майданчика на сходах;
- Замок безпеки;
- Нековзні башмаки;
- Зручний поручень;
- Мала вага;

Призначення
Балансуючи на табуретах або хистких стільцях, навіть найпростіші завдання можуть здатися складними. Завдяки стрем’янці INTERTOOL ви зможете безпечно дістатись до найважчих та найвіддаленіших місць. Драбина з широкими сходами відмінно підходить для дому, її зручно використовувати для заміни лампочок, організації шаф, для декору приміщень та ін. Вона універсальна та підходить під будь-які завдання, висота до верхнього щабля становить 1065 мм.

Міцна та безпечна конструкція
Стрем’янка виготовлена з надійного алюмінієвого профілю, який не ржавіє. В конструкції передбачений замок безпеки, щоб зафіксувати сходи в робочому положенні. Ви можете бути впевнені, сходи не складуться в невідповідний момент. Модель розрахована на тривалий термін служби та відповідає європейському стандарту якості EN131.

Стійка та надійна
Сходи спроектовані з достатньою шириною між ніжками, тому вони дуже стійкі та не гойдаються під час роботи. Ніжки оснащені спеціальними протиковзними рифленими черевиками, вони також захищають покриття від подряпин та пошкоджень. На стрем’янці зручно стояти та працювати, за рахунок верхньої широкої платформи та сходинок з рифленими поверхнями, а також поручня безпеки, за який можна триматися.

Компактна та портативна
Драбина легко розкладається у робоче положення і складається, товщина у складеному вигляді всього 118 мм, не займає багато місця для зберігання. Конструкцію можна носити однією рукою, її легко переносити та транспортувати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL LT-1005
| Профіль | алюмінієвий прямокутний |
|---|---|
| Кількість сходинок | 5 од. |
| Висота до платформи | 1065 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 3,390 кг |
| Об'єм | 0,072598 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
- Ціна: 2 199 ₴








