Драбина алюмінієва телескопічна універсальна розкладна 12 ступенів 3,85 м, INTERTOOL LT-3039

Драбина алюмінієва розкладна INTERTOOL LT-3039


Драбина алюмінієва телескопічна універсальна розкладна 12 ступенів 3,85 м INTERTOOL LT-3039
Особливості
Дуже компактна в складеному вигляді, зручна для перевезення;
Нековзні башмаки;
Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
Є ручка для перенесення;
Нековзні рифлені щаблі;
Полегшена конструкція;




Сходи легко розкладаються шляхом утримання найнижчої сходинки ногою, висування секцій та фіксації кнопок. Аналогічно сходи опустяться з робочого стану в компактний розмір, якщо натиснути на кнопки, які їх фіксують, таким чином ви можете легко відрегулювати висоту сходів на власний розсуд. На ніжках передбачені протиковзні накладки, тому сходи стійкі та не ковзають по поверхнях. Кожна сходинка має рифлений профіль, що не дає нозі зіслизнути під час роботи.
Важливо!
Ніколи не стійте вище, ніж на три сходинки від верху, інакше ви можете втратити рівновагу. Коли складаєте секції, прибирайте руки та пальці з місця між сходинками.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-3039
| Висота в складеному вигляді | 871 мм |
|---|---|
| Кількість сходинок | 12 од. |
| Ширина сходинки | 300 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота в розкладеному вигляді | 3784 мм |
| Тип | телескопічна розкладна |
| Вага | 14,300 кг |
| Об'єм | 0,095400 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
- Ціна: 8 999 ₴

