Пальник газовий туристична із захистом від вітру INTERTOOL GS-0011

Пальник газовий туристична із захистом від вітру INTERTOOL GS-0011
Плита газова INTERTOOL GS-0011 — це вкрай корисна знахідка для тих, хто любить полювання, риболовлю, а також активний відпочинок в екстремальних умовах. GS-0011 важить 470 г (вага без упаковки) і є однією з найлегших плиток у своєму класі. Невелика вага, а також скромні габарити грають дуже важливу роль при транспортуванні, адже при тривалих піших переходах додаткову вагу — це небажаний фактор. Плитка в першу чергу призначена для приготування і розігрівання їжі, а також для кип'ятіння рідини, тому, температури горіння, яку може видати прилад (до 700 0С) вистачить з головою. Основною відмінністю даної моделі є наявність захисту від вітру — металеві пелюстки легко складаються, приймаючи горизонтальне або вертикальне положення.

Особливості
Вкрай проста в застосуванні;
Захист від вітру;
Компактні габарити (діаметр 200/130 мм; висота 85/120);
Важить менше, ніж півкілограма — 470 г (вага без упаковки);
Працює від універсального цангового балона;
П'єзоелектричний підпал;
Економічна;
Зручний бокс з тканини, зі змійкою і лямкою;

Паливом для GS-0011 є газова суміш пропану і бутану з одноразових балонів. Максимальна витрата газу у неї — 150 р/год, отже, цангового 220 гр. балона при середній витраті газу повинно вистачити на 2,5–3 години. Після кожних 3-х годин безперервної роботи необхідно давати приладу відпочинок. Ще одним важливим перевагою в польових умовах є можливість підпалу без запальнички або сірника, які, в свою чергу, можуть промокнути. Завдяки пьезоэлектрическому поджигу для приведення плитки в робочий стан потрібно мінімум зусиль. Досить відкрити кран і натиснути на важіль п'єзопідпалом. Портативна газова плита GS-0011 може стати надійним помічником в екстремальних умовах, а також ефективним вирішенням багатьох побутових завдань.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL GS-0011
| Висота | 85/120 мм |
|---|---|
| Діаметр троса | 200/130 мм |
| Займання | п'єзоелектричний підпал |
| Витрата палива | 100-150 г/годину |
| Паливо | пропан/бутан в цангових балонах |
| Температура полум'я | 700 °С |
| Комплектація | плитка, чохол |
| Вага | 0,660 кг |
| Обсяг | 0,002858 куб. м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Витратуа газового палива | 150 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс для транспортування | Так |
- Ціна: 349 ₴










