Драбина з алюмінію приставна, 12 сходів, 3,40 м INTERTOOL LT-0112

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина приставна INTERTOOL LT-0112
Виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю і відповідає європейському стандарту EN131. Вага – 5 кг, висота – 3400 мм, Оснащена 12 нековзними рифленими ступенями шириною 280 мм. Змінні пластикові вставки в основі стійок запобігають ковзанню по опорній поверхні. Незамінна річ на дачі, а так само при проведенні будівельних, монтажних робіт.


Драбина з алюмінію приставна, 12 сходів, 3,40 м INTERTOOL LT-0112
Особливості:
- Суцільнотягнутий екструдований профіль;
- Нековзні рифлені щаблі;
- Нековзні башмаки;
- Легка вага;

Призначення
Приставні сходи знадобляться в будь-якій ситуації, як для професійних майстрів для роботи на висоті, так й для побутових потреб, а також для працівників складів, магазинів та ін. Максимальна висота становить 3,4 метри, зручна для використання в домашньому господарстві, наприклад для заміни лампочок, фарбування стін, миття вікон, також її можна використовувати як сходи на дах та ін.

Довговічність та надійність
Алюмінієві сходи LT-0112 виготовлені з надміцного, легкого, стійкого до появи корозії алюмінієвого профілю. Сходи стійкі й не ковзають по будь-яких поверхнях, завдяки надійним пластиковим ніжкам, вони також захищають меблі та підлогу від вм'ятин та подряпин. Рифлені сходинки не дадуть нозі зіслизнути під час роботи. Модель розрахована на тривалий термін служби та відповідає європейському стандарту якості EN 131.

Легка та зручна
Якщо ви втомилися від важких й громіздких старомодних залізних або дерев'яних сходів, ця компактна модель — ваш найкращий вибір. Алюмінієва драбина має дуже легку конструкцію, що дозволяє легко її встановлювати на потрібне місце та переставляти. Вона дуже стійка та не займає багато місця. Функціональність сходів може бути розширена за допомогою додаткової сходинки-полиці LT-6000.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL LT-0112
| Висота | 3405 мм |
|---|---|
| Ширина драбини | 380 мм |
| Кількість сходинок | 12 од. |
| Ширина сходинки | 280 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | приставна |
| Вага | 4,540 кг |
| Об'єм | 0,080010 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Приставні |
- Ціна: 2 599 ₴


