Стрем'янка сталева, 5 сходів, 380*260 мм, висота 1598 мм INTERTOOL LT-0035

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрем’янка INTERTOOL LT-0035
Виготовлена з круглого сталевого профілю, має 5 широких надміцних сходинок з нековзкими гумовими накладками розміром 380*260 мм. Пластикові опорні заглушки запобігають небажаному ковзанню стрем’янки і дряпанню поверхні. Висота стрем’янки – 1598 мм, вага – 12 кг. Стійка і практична, витримує навантаження до 150 кг. Легко збирається, зручна і компактна під час зберігання. відповідає європейському стандарту EN 14183.


Стрем'янка сталева, 5 сходів, 380*260 мм, висота 1598 мм INTERTOOL LT-0035
Особливості
Круглий сталевий профіль;
Широкі високоміцні ступені;
Нековзні черевики і накладки на ступені — з гуми;

Призначення
Балансуючи на табуретах або хистких стільцях, навіть найпростіші завдання можуть здатися складними. Завдяки стрем’янці INTERTOOL ви зможете безпечно дістатись до найважчих та найвіддаленіших місць. Драбина з широкими сходами відмінно підходить для дому, її зручно використовувати для заміни лампочок, організації шаф, для декору приміщень та ін. Вона універсальна та підходить під будь-які завдання, висота до верхнього щабля становить 1189 мм.

Міцна та безпечна конструкція
Драбина виготовлена з надійного сталевого профілю з порошковим покриттям проти корозії. У конструкції передбачений замок безпеки, щоб зафіксувати сходи в робочому положенні. Ви можете бути впевнені, сходи не складуться в невідповідний момент. Модель розрахована на тривалий термін служби та відповідає європейському стандарту якості EN14183.

Стійка та надійна
Сходи спроектовані з достатньою шириною між ніжками, тому вони дуже стійкі та не гойдаються під час роботи. Ніжки оснащені спеціальними протиковзними рифленими черевиками, вони також захищають покриття від подряпин та пошкоджень. На драбинці зручно стояти й працювати, завдяки широким сходинкам з гумовим покриттям та поручню безпеки, за який можна триматися.

Компактна та портативна
Драбина легко відкривається та розкладається в робоче положення, товщина у складеному вигляді всього 111 мм, не займає багато місця для зберігання. Конструкцію можна легко переносити та транспортувати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-0035
| Профіль | сталевий круглий |
|---|---|
| Кількість сходинок | 5 од. |
| Висота | 1598 мм |
| Розмір сходинки | 380*260 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 11,100 кг |
| Об'єм | 0,081243 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип драбини | Побутова |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 999 ₴







