Стрем'янка алюмінієва двостороння 5 ступенів, висота 1100мм INTERTOOL LT-1105

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина з алюмінію INTERTOOL LT-1105
Зручна річ в побуті і незамінна на виробництві. З її допомогою легко дістати до самих верхніх полиць шаф, карнизів, люстр та інше. Просто необхідна в саду і в складних ситуаціях під час ремонту. В безліч разів надійніше, ніж табурет і в 1000 разів міцніше двох стільців, поставлених один на одного.


Стрем'янка алюмінієва двостороння 5 ступенів, висота 1100мм INTERTOOL LT-1105
Особливості:
- Міцний алюмінієвий прямокутний профіль;
- Двостороння стрем'янка з двома запобіжниками з алюмінію;
- Рифлені сходинки для безпечної роботи;
- Протиковзкі опорні наконечники для стійкості.

Призначення
Стрем’янка - зручна річ у побуті та незамінна на виробництві. За її допомогою легко дістати до найвищих шаф, карнизів вікон та ін. Просто необхідна у саду та у складних ситуаціях під час ремонту, вона набагато разів надійніше, ніж табурет.

Дві робочі сторони
Дві робочі сторони драбини дозволяють одночасно підніматися двом людям. Зручно в тих випадках, коли потрібний доступ до робочої зони з різних боків.

Міцна та безпечна конструкція
Драбина виготовлена з міцного алюмінієвого профілю, який не іржавіє. Відповідає європейському стандарту EN131 та витримує навантаження до 150 кг. Профільовані широкі (8 см) щаблі не дозволять ковзати нозі. Гарантують безпечний підйом по сходах та зручне положення під час роботи. Сходинки надійно кріпляться до профілю численними заклепками.

Стійка та надійна
Протиковзні опорні наконечники міцно зчіплюються з поверхнями підлоги. Драбина стійко стоїть і ви не боїтеся впасти. А надійні шарніри та стяжні профілі безпеки з боків, захищають від непередбаченого складання та розкладання драбини.Верхній широкий щабель завдовжки 34,5 см, шириною 16,5 см забезпечить максимум рухливості та комфорту на висоті.

Компактна та легка
У складеному вигляді драбини займає небагато місця – 95х16 см. Поміститься навіть у малих міських квартирах: на балконі, у коморі чи під ліжком. Конструкцію можна віднести однією рукою, її легко переносити та транспортувати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-1105
| Тип | двостороння драбина |
|---|---|
| Ширина драбини біля основи | 463 мм |
| Висота в робочому стані | 1094 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1182 мм |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість сходинок | 5 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 3,720 кг |
| Об'єм | 0,077408 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Конструкція драбини | Двостороння |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
- Ціна: 2 499 ₴








