Драбина з алюмінію, телескопічна 10 сход., 3,20 м INTERTOOL LT-3032

Драбина алюмінієва телескопічна INTERTOOL LT-3032


Особливості
Дуже компактна в складеному вигляді, зручна для перевезення;
Невелика вага;
Є ручка для перенесення;
Нековзні рифлені щаблі;





Сходи легко розкладаються шляхом утримання найнижчої сходинки ногою, висування секцій та фіксації кнопок. Аналогічно сходи опустяться з робочого стану в компактний розмір, якщо натиснути на кнопки, які їх фіксують, таким чином ви можете легко відрегулювати висоту сходів на власний розсуд. На ніжках передбачені протиковзні накладки, тому сходи стійкі та не ковзають по поверхнях. Кожна сходинка має рифлений профіль, що не дає нозі зіслизнути під час роботи.
Важливо!
Ніколи не стійте вище, ніж на три сходинки від верху, інакше ви можете втратити рівновагу. Коли складаєте секції, прибирайте руки та пальці з місця між сходинками.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL LT-3032
| Висота в розкладеному вигляді | 3180 мм |
|---|---|
| Кількість сходинок | 10 од. |
| Ширина сходинки | 300 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота в складеному вигляді | 777 мм |
| Тип | телескопічна |
| Вага | 9,400 кг |
| Об'єм | 0,031600 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.4 кг |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сходів | Трансформер (універсальна) |
| Висота драбини | 3.1 м |
- Ціна: 6 499 ₴



