Драбина з алюмінію, телескопічна 6 сход., 1,98 м INTERTOOL LT-3020

Драбина з алюмінію, телескопічна INTERTOOL LT-3020
Драбини — мобільні та функціональні помічники в спеціалізованих ремонтно-монтажних роботах, на виробництві та, звичайно ж, у повсякденному житті. Для виконання будь-яких висотних робіт цей інструмент незамінний, а тому його вибору необхідно віддати належну увагу.


Особливості
- Дуже компактна у складеному вигляді, зручна для перевезення;
- Невелика вага;
- Є ручка для перенесення;
- Нековзні рифлені щаблі;




Сходи легко розкладаються шляхом утримання найнижчої сходинки ногою, висування секцій та фіксації кнопок. Аналогічно сходи опустяться з робочого стану в компактний розмір, якщо натиснути на кнопки, які їх фіксують, таким чином ви можете легко відрегулювати висоту сходів на власний розсуд. На ніжках передбачені протиковзні накладки, тому сходи стійкі та не ковзають по поверхнях. Кожна сходинка має рифлений профіль, що не дає нозі зіслизнути під час роботи.
Важливо!
Ніколи не стійте вище, ніж на три сходинки від верху, інакше ви можете втратити рівновагу. Коли складаєте секції, прибирайте руки та пальці з місця між сходинками.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL LT-3020
| Висота | 1980 мм |
|---|---|
| Висота в складеному вигляді | 645 мм |
| Кількість сходинок | 6 од. |
| Ширина сходинки | 300 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | телескопічна |
| Вага | 5,200 кг |
| Об'єм | 0,023760 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сходів | Трансформер (універсальна) |
| Висота драбини | 1.9 м |
- Ціна: 3 499 ₴



