Электролобзик 750Вт, 0-3000ход/мин, глубина распила 80 мм INTERTOOL DT-0461

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0461
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Частота мережі | 50 Гц |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Хід пилки | 19 мм |
| Число обертів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
| Масимальная глибина пропилу | дерево: 80мм; сталь: 8мм; алюміній: 10мм мм |
| Вага | 2,275 кг |
| Обсяг | 0,005955 куб. м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 1 799 ₴




