Скринька для інструментів металевий 450 мм, 3 секції INTERTOOL HT-5043
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для інструментів металевий 3 секції INTERTOOL HT-5043
Скринька для інструментів INTERTOOL HT-5043 дворівневий металевий, пофарбований. Складається з одного великого і двох малих боксів. Довжина ящика – 450 мм.

Оснащений двома металевими ручками для перенесення. Зручна система доступу до вмісту – малі бокси роз'їжджаються в сторони, забезпечуючи повний огляд внутрішнього простору боксів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL HT-5043
| Довжина | 450 мм |
|---|---|
| Тип | скринька для інструментів металевий |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Кількість секцій | 3 од. |
| Вага | 2,500 кг |
| Обсяг | 0,004195 куб. м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 719,10 ₴








