Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна INTERTOOL LT-0310

Драбина алюмінієва INTERTOOL LT-0310


Драбина з алюмінію, 3-секційна універсальна розкладна, 3*10 сход., 6,48 м INTERTOOL LT-0310

Складна двосекційна драбина стане у пригоді в будь-якій ситуації, як для професійних майстрів для роботи на висоті, так і для побутових потреб, а також для працівників складів, магазинів та ін. Драбина універсальна і підходить під будь-які задачі, максимальна висота становить 6,48 метрів, при цьому сходи можуть трансформуватися в будь-яке з чотирьох положень. Вона зручна для використання в домашньому господарстві, наприклад, замінити лампочки, пофарбувати стіни, помити вікна, також її можна використовувати як сходи для даху та ін.


Конструкція дозволяє використовувати її як стрем’янку або як приставні сходи, а в складеному вигляді має невеликі габарити для зберігання. За допомогою ременів та замків безпеки, ви з легкістю зможете встановити сходи у необхідному вам положенні. Функціональність драбини може бути розширена за допомогою додаткової сходинки-полиці LT-6000.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-0310
| Висота | 6487 мм |
|---|---|
| Висота в складеному вигляді | 2846 мм |
| Ширина драбини | 470 мм |
| Кількість сходинок | 10 од. |
| Ширина сходинки | 280 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | 3-секційна розкладна |
| Вага | 14,500 кг |
| Об'єм | 0,212440 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 14.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 999 ₴




