Драбина з алюмінію, універсальна розкладна, телескопічна 4*4 сход. INTERTOOL LT-2044

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина алюмінієва, універсальна, розкладна, телескопічна, INTERTOOL LT-2044


Драбина універсальна, розкладна, з алюмінію, телескопічна, 4*4 сход. INTERTOOL LT-2044
Особливості
Компактна і зручна для перевезення;
Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
Нековзні рифлені щаблі;

Призначення
Складна універсальна драбина стане у пригоді в будь-якій ситуації, як для професійних майстрів для роботи на висоті, так і для побутових потреб, а також для працівників складів, магазинів та ін.. Вона багатофункціональна і підходить під будь-які задачі, максимальна висота складає 3,9 метрів, при цьому може трансформуватись у будь-яке з трьох положень. Зручна для використання в домашньому господарстві, наприклад, замінити лампочки, пофарбувати стіни, помити вікна, також її можна використовувати як сходи для даху та ін.

Довговічність та надійність
Алюмінієві сходи LT-2044 виготовлені з надміцного, легкого, стійкого до корозії алюмінієвого профілю. Сходи стійкі та не ковзають по будь-яких поверхнях, завдяки надійним пластиковим ніжкам, вони також захищають меблі й підлогу від вм'ятин та подряпин. Рифлені сходинки не дадуть нозі зіслизнути під час роботи. Модель розрахована на тривалий термін експлуатації та відповідає європейському стандарту якості EN131.

Багатофункціональність
В основі функціональності драбини лежить шарнірний механізм, він дозволяє використовувати її як стрем’янку або приставні сходи. Транспортування та зберігання не викличе у вас труднощів – драбина легко складається (розміри у складеному вигляді 1203*555 мм) й легко поміститися за дверима або у коморі.

Компактна та легка
Якщо ви втомилися від важких та громіздких старомодних залізних або дерев'яних сходів, ця компактна модель — ваш найкращий вибір. Алюмінієві сходи компактні в складеному вигляді, а також мають невелику вагу. Легка конструкція драбини дозволяє легко її встановлювати на необхідне місце, переставляти, а також зручно транспортувати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-2044
| Висота | 3991 мм |
|---|---|
| Висота в складеному вигляді | 1203 мм |
| Ширина драбини | 555 мм |
| Кількість сходинок | 4*4 од. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | телескопічна розкладна |
| Вага | 11,300 кг |
| Об'єм | 0,101459 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11.3 кг |
| Висота драбини | 3.9 м |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
- Ціна: 5 999 ₴





