Драбина з алюмінію, трансформер, багатофункціональна, 4*2, 2,38 м INTERTOOL LT-0028

Драбина трансформер INTERTOOL LT-0028
Драбини — мобільні та функціональні помічники в спеціалізованих ремонтно-монтажних роботах, на виробництві та, звичайно ж, у повсякденному житті. Для виконання будь-яких висотних робіт цей інструмент незамінний, а тому його вибору необхідно віддати належну увагу.


Багатофункціональність та універсальність, що дозволити використовувати їх для будь-яких цілей;
Нековзні рифлені щаблі;
Легка вага;
Безпека конструкції, яка допоможе почувати себе впевнено на будь-якій висоті;
Можливість установки додаткових ступенів і платформ;
Сходи виготовлена з високоміцного алюмінію і не піддаються корозії;



В основі функціональності сходів лежить шарнірний механізм, за допомогою якого ви легко зможете встановити сходи в потрібному вам положенні.
Ви зможете дістатися в будь-яке, на перший погляд, недоступне місце і при цьому почуватися в безпеці. Транспортування та зберігання драбини не викличе у вас труднощів - вони з легкістю трансформуються та помістяться в багажнику вашого автомобіля або у коморі будинку.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-0028
| Висота | 2383 мм |
|---|---|
| Висота в складеному вигляді | 658 мм |
| Ширина драбини | 334 мм |
| Кількість сходинок | 4*2 од. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | мультифункціональна-трансформер |
| Вага | 8,830 кг |
| Об'єм | 0,055539 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.8 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
- Ціна: 3 699 ₴






