Драбина з алюмінію, 3-секційна універсальна розкладна, 3*8 сход., 5,09 м INTERTOOL LT-0308

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна алюмінієва розкладна драбина INTERTOOL LT-0308


Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна INTERTOOL LT-0308
Особливості
Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
Надійні замки і ремені безпеки;
Нековзні рифлені щаблі;
Нековзні башмаки;
Відносно невелика вага;

Призначення
Складна двосекційна драбина стане у пригоді в будь-якій ситуації, як для професійних майстрів для роботи на висоті, так і для побутових потреб, а також для працівників складів, магазинів та ін. Драбина універсальна і підходить під будь-які задачі, максимальна висота становить 5,09 метрів, при цьому сходи можуть трансформуватися в будь-яке з чотирьох положень. Вона зручна для використання в домашньому господарстві, наприклад, замінити лампочки, пофарбувати стіни, помити вікна, також її можна використовувати як сходи для даху та ін.

Довговічність та надійність
Алюмінієві сходи LT-0308 виготовлені з надміцного, легкого, стійкого до корозії алюмінієвого профілю. Сходи стійкі та не ковзають по будь-яких поверхнях, завдяки надійним пластиковим ніжкам, вони також захищають меблі й підлогу від вм'ятин та подряпин. Рифлені сходинки не дадуть нозі зіслизнути під час роботи. Модель розрахована на тривалий термін експлуатації та відповідає європейському стандарту якості EN 131.

Багатофункціональність
Конструкція дозволяє використовувати її як стрем’янку або як приставні сходи, а в складеному вигляді має невеликі габарити для зберігання. За допомогою ременів та замків безпеки, ви з легкістю зможете встановити сходи у необхідному вам положенні. Функціональність драбини може бути розширена за допомогою додаткової сходинки-полиці LT-6000.

Компактна та портативна
Якщо ви втомилися від важких та громіздких старомодних залізних або дерев'яних сходів, ця компактна модель — ваш найкращий вибір. Алюмінієві сходи компактні в складеному вигляді, а також мають невелику вагу. Легка конструкція драбини дозволяє легко її встановлювати на необхідне місце, переставляти, а також зручно переносити.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-0308
| Висота | 5087 мм |
|---|---|
| Ширина драбини | 470 мм |
| Кількість сходинок | 8 од. |
| Ширина сходинки | 280 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота в складеному вигляді | 2286 |
| Тип | 3-секційна розкладна |
| Вага | 10,800 кг |
| Об'єм | 0,169313 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Висота драбини | 5 м |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість ступенів | 8 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
- Ціна: 5 999 ₴




