Стрем'янка з алюмінію 2 сходинки, висота до платформи 0,4 м INTERTOOL LT-1002

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина алюмінієва INTERTOOL LT-1002
Стремянка алюминиевая LT-1002 ТМ INTERTOOL изготовлена из прочного алюминиевого профиля. Легко раскладывается и складывается, имеет 2 нескользящие рифленые ступени и площадку, а также удобный поручень. Высота до платформы – 410 мм, выдерживает нагрузку до 150 кг, весит 2,7 кг. Оснащена пластиковыми наконечниками на ножки, предотвращающими скольжение и царапанье поверхности. Стремянка легкая и практичная, предназначена для работ в строительстве, при ремонте, в хозяйстве или саду. Соответствует европейскому стандарту EN131.


Особливості:
- Міцний алюмінієвий профіль;
- Надійне з'єднання сходинок з профілем;
- Нековзні рифлені майданчики на сходах;
- Замок безпеки;
- Нековзні черевики;
- Зручний поручень;
- Мала вага;

Призначення
Балансуючи на табуретах або хистких стільцях, навіть найпростіші завдання можуть здатися складними. Завдяки стрем’янці INTERTOOL ви зможете безпечно дістати до найважчих та найвіддаленіших місць. Драбина з широкими сходами відмінно підходить для дому, її зручно використовувати для заміни лампочок, організації шаф, для декору приміщень тощо. Вона універсальна та підходить під будь-які завдання, висота до верхнього щабля становить 410 мм.

Міцна та безпечна конструкція
Стрем’янка виготовлена з надійного алюмінієвого профілю, який не іржавіє. В конструкції передбачений замок безпеки, щоб зафіксувати сходи в робочому положенні. Ви можете бути впевнені - сходи не складуться в невідповідний момент. Модель розрахована на тривалий строк служби та відповідає європейському стандарту якості EN131.

Стійка та надійна
Сходи спроектовані з достатньою шириною між ніжками, тому вони дуже стійкі та не гойдаються під час роботи. Ніжки оснащені спеціальними протиковзними рифленими черевиками, що також захищають покриття від подряпин та пошкоджень. На стрем’янці зручно стояти та працювати завдяки верхній широкій платформі та сходинкам з рифленими поверхнями, а також поручню безпеки, за який можна триматися.

Компактна та портативна
Драбина легко розкладається у робоче положення і складається, товщина у складеному вигляді всього 118 мм, не займає багато місця для зберігання. Конструкцію можна носити однією рукою, її легко переносити та транспортувати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-1002
| Висота до верхньої сходинки | 410 мм |
|---|---|
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 2 |
| Габарити в робочому положенні | 390*520*910 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габарити в складеному вигляді | 390*120*970 мм |
| Ширина платформи | 285 мм |
| Висота | 910 мм |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Вага | 2,100 кг |
| Об'єм | 0,035890 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
- Ціна: 1 299 ₴








