Драбина з алюмінію, телескопічна 12 сход., 3,78 м INTERTOOL LT-3038

Драбина алюмінієва телескопічна INTERTOOL LT-3038


Драбина з алюмінію, телескопічна 12 сход., 3,78 м INTERTOOL LT-3038




Сходи легко розкладаються шляхом утримання найнижчої сходинки ногою, висування секцій та фіксації кнопок. Аналогічно сходи опустяться з робочого стану в компактний розмір, якщо натиснути на кнопки, які їх фіксують, таким чином ви можете легко відрегулювати висоту сходів на власний розсуд. На ніжках передбачені протиковзні накладки, тому сходи стійкі та не ковзають по поверхнях. Кожна сходинка має рифлений профіль, що не дає нозі зіслизнути під час роботи.
Важливо!
Ніколи не стійте вище, ніж на три сходинки від верху, інакше ви можете втратити рівновагу. Коли складаєте секції, прибирайте руки та пальці з місця між сходинками.
Особливості
Дуже компактна в складеному вигляді, зручна для перевезення;
Невелика вага;
Є ручка для перенесення;
Нековзні рифлені щаблі;
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-3038
| Висота | 3780 мм |
|---|---|
| Висота в складеному вигляді | 843 мм |
| Кількість сходинок | 12 од. |
| Ширина сходинки | 300 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | телескопічна |
| Вага | 11,600 кг |
| Об'єм | 0,044820 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 кг |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сходів | Приставна |
| Висота драбини | 3 м |
- Ціна: 7 999 ₴



