Стрем'янка сталева, 3 сходини, 380*260 мм, висота 1127 мм INTERTOOL LT-0033

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрем'янка INTERTOOL LT-0033
Драбина - стрем'янка відрізняються своєю багатофункціональністю, стійкістю та міцністю. Широко застосовуються для виконання будівельних, оздоблювальних та господарських робіт: при фарбуванні стелі, стін, поклейці шпалер, заміні лампочок, збиранні врожаю з дерев тощо.


Драбина 3 ступені 380x260 мм висота 1145 мм INTERTOOL LT-0033
Особливості:
-
Круглий сталевий профіль;
-
Широкі високоміцні щаблі;
-
Нековзні черевики та накладки на сходинки - з гуми;

Призначення
Балансуючи на табуретах або хистких стільцях, навіть найпростіші завдання можуть здатися складними. Завдяки стрем’янці INTERTOOL ви зможете безпечно дістатись до найважчих та найвіддаленіших місць. Драбина з широкими сходами відмінно підходить для дому, її зручно використовувати для заміни лампочок, організації шаф, для декору приміщень та ін. Вона універсальна та підходить під будь-які завдання, висота до верхнього щабля становить 727 мм.

Міцна та безпечна конструкція
Драбина виготовлена з надійного сталевого профілю з порошковим покриттям проти корозії. У конструкції передбачений замок безпеки, щоб зафіксувати сходи в робочому положенні. Ви можете бути впевнені, сходи не складуться в невідповідний момент. Модель розрахована на тривалий термін служби та відповідає європейському стандарту якості EN 14183.

Стійка та надійна
Сходи спроектовані з достатньою шириною між ніжками, тому вони дуже стійкі та не гойдаються під час роботи. Ніжки оснащені спеціальними протиковзними рифленими черевиками, вони також захищають покриття від подряпин та пошкоджень. На драбинці зручно стояти й працювати, завдяки широким сходинкам з гумовим покриттям та поручню безпеки, за який можна триматися.

Компактна та портативна
Драбина легко відкривається та розкладається в робоче положення, товщина у складеному вигляді всього 111 мм, не займає багато місця для зберігання. Конструкцію можна легко переносити та транспортувати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL LT-0033
| Профіль | сталевий круглий |
|---|---|
| Кількість сходинок | 3 од. |
| Висота | 1127 мм |
| Розмір сходинки | 380*260 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 7,060 кг |
| Об'єм | 0,052500 куб.м |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
- Ціна: 1 999 ₴
